Доступність посилання

ТОП новини

Блок Литвина відмовився від можливого представництва у складі уряду


Про це повідомив лідер парламентської фракції Блоку Литвина Ігор Шаров в інтерв'ю газеті «Дело».

«Дійсно, є рішення фракції, що ми не братимемо політичної участі у формуванні уряду. Але станемо всіляко підтримувати позитивні дії Кабінету міністрів. Хоча нам пропонували дві посади віце-прем'єрів, три крісла міністрів. Але ми дотримуємося рішень фракції й політвиконкому Народної партії», – сказав Шаров.

Водночас лідер фракції переконаний, що таке рішення в жодному випадку не є способом уникнути відповідальності за економічну політику. «Володимир Литвин, прийшовши на посаду спікера, перший заявив, що бере на себе всю відповідальність, і ми його в цьому підтримуємо. Отже говорити про це (про уникнення відповідальності) принаймні нетактовно. Мотивацій багато, але це тема іншого інтерв'ю», – пояснив він.

Шаров також спростував інформацію про нібито свій намір очолити Антимонопольний комітет. «Це все не більше ніж чутки», – підкреслив депутат.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко 5 лютого заявила про намір посилити кадровий склад уряду. Водночас прем'єр не назвала можливі кадрові заміни у складі Кабміну.

Пізніше Тимошенко неодноразово заявляла про готовність здійснити кадрові ротації в уряді в разі об'єднання всіх політичних сил парламенту навколо необхідності подолання кризових явищ в економіці.
XS
SM
MD
LG