Доступність посилання

ТОП новини

Заборгованість підприємств ЧФ Росії зростає – Куніцин


Заборгованість підприємств Чорноморського флоту Російської Федерації перед Головним управлінням Пенсійного фонду України в Севастополі сктановить вже половину загальноміського боргу.

Про це заявив сьогодні голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин на апаратній нараді.

«Будівельне управління (Будівельне управління ЧФ РФ, яке ще з минулого року є найбільшим у місті боржником до ПФУ) взагалі можуть скасувати, у нас є інформація, що наприкінці квітня підприємство ліквідують, а борги залишаться?», – сказав Куніцин.

Він також повідомив, що в Будівельному управлінні і на 13-му заводі Чорноморського флоту борг із зарплати перевищує 7 мільйонів гривень.

«Це вже не політика, це наші люди, севастопольці, їхні сім'ї, їхній добробут. І наш головний біль. Ситуація, як мовиться, виходить за рамки, і потрібно задіювати всі важелі», – наголосив Куніцин.

У свою чергу, начальник Головного управління ПФУ в Севастополі Тетяна Кравцова повідомила, що ситуація з боргами з відрахувань до Пенсійного фонду Будівельного управління і ряду інших підприємств Чорноморського флоту Росії так і не зрушилася з «мертвої точки».

За її словами, «цією проблемою в Україні вже займаються два міністерства – праці та соціальної політики і МЗС».

«Будівельне управління ЧФ РФ заборгувало 4 мільйони гривень до Пенсійного фонду, є борги 13-го заводу. Вже і телеграми надсилали, і Київ з Москвою спілкується, але борги ніхто не погашає», – сказала Кравцова.
XS
SM
MD
LG