Доступність посилання

ТОП новини

У Держдумі Росії вважають неминучими одночасні вибори Президента і парламенту


Про це віце-спікер Державної думи Росії Олександр Бабаков заявив сьогодні журналістам у Москві.

«Я б назвав це неминучістю. Всі втомилися і хочуть змінити ситуацію», – сказав Бабаков.

На його думку, під час виборів також неминуча консолідація навколо деяких політичних фігур України.

У зв’язку з цим він підкреслив, що Росія повинна показати Україні, що працюватиме з будь-якою політичною силою, яка буде обрана.

«Росії слід серйозно поставитися до цього і уникнути спекуляцій, висловити сподівання, що прийдуть здорові сили, які розуміють неминучість добросусідських відносин із Росією», – сказав Бабаков.

При цьому він пояснив, що має на увазі під «здоровими силами» політичні сили, які не відвернуться від Заходу, але у той же час не будуватимуть відносини із західними країнами на шкоду відносинам з Росією.

Також він вважає непродуктивними висловлювання про спірний статус Криму. «Непорушність кордонів не обговорюється, ми визнаємо суверенітет України», – підкреслив він.

При цьому він додав, що зовнішню політику Росії не треба сприймати як втручання у внутрішні справи. У той же час він вважає нормальним, що Росія відстоює інтереси російськомовного населення в Україні. Зокрема, він навів приклад, що Польща видає українцям «карту поляка», і це не сприймається як втручання у внутрішні справи України.

«Не треба втручатися у внутрішні справи, треба демонструвати Україні і українському народу готовність до співпраці», – сказав Бабаков.

При цьому він зазначив, що якби розвивалися українські школи в Росії, то це б вибило аргументи у деяких українських політичних сил, які спекулюють на цій темі.
XS
SM
MD
LG