Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі затримали двох громадян Молдови – Генпрокуратура


В аеропорту «Одеса» спiвробiтники Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки та Митної служби України затримали двох громадян Молдови, яких підозрюють в організації масових сутичок у Кишиневi.

Про це повiдомили в прес-службi Генеральної прокуратури України.

За інформацією відомства, затриманих Габрiеля Статi та Аурена Марiнеску розшукують правоохороннi органи Молдови «за дiї, вчиненi з метою захоплення й насильницького утримання державної влади з порушенням Конституцiї Молдови, які мали місце в Кишиневі».

У даний час Генеральна прокуратура України розглядає запит молдовських колег щодо видачі цих осіб для подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Після парламентських виборів 5 квітня в Кишиневі почалися масові акції протесту. Маніфестанти не визнавали результатів виборів, за якими перемогу здобула Комуністична партія, очолювана президентом Володимиром Вороніним.

Мітингувальники громили будівлі президентської адміністрації та парламенту.

Президент Воронін заявив, що масові акції протесту є спробою державного перевороту, звинуватив Румунію в причетності до цього й оголосив про запровадження візового режиму з цією країною.

XS
SM
MD
LG