Доступність посилання

ТОП новини

Прикарпаття цього року ще не мало коштів на відновлювальні роботи – ОДА


Жодної копійки в цьому році ще не надійшло Прикарпаттю на відновлювальні роботи на об’єктах, які постраждали від минулорічної повені. Про це сьогодні заявив голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Микола Палійчук.

Загалом із понад 1 мільярда гривень, затверджених Генеральним планом Кабінету Міністрів на ліквідацію наслідків стихії, область отримала 476 мільйонів. На цей рік – поки що лише обіцянки.

Для проведення робіт на дорогах, мостах, берегоукріпленнях, дамбах, за словами керівника області, «свідомо зайшли в борги, щоб забезпечити доступ дітям до шкіл, можливість під’їзду машини «швидкої». Наразі борги становлять 122 мільйони 422 тисячі гривень.

За словами голови ОДА, в ці вихідні вже довелося рятувати те, що частково було відновлене у Косівському і Верховинському районах, де через дощі і танення снігу піднялася вода.

На Прикарпатті від минулорічної повені постраждали понад 2600 об’єктів, в тому числі 460 мостів. Керівники райдержадміністрацій, заявив голова облдержадміністрації, які мають найбільші борги перед підрядниками, змушені їздити в Міністерство регіонального розвитку і будівництва, де з них вимагають експертизу зробленого, за кожну з яких треба заплатити від 3 до 5 тисяч гривень. За його словами, це свідоме затягування часу.

Микола Палійчук повідомив, що має запевнення керівництва держави про виділення з другого траншу МВФ коштів на погашення боргів і продовження відновлювальних робіт.

XS
SM
MD
LG