Доступність посилання

ТОП новини

Швидкісний режим у містах України збережуть на рівні 60 км/год


Заступник керівника Департаменту Державної автоінспекції Сергій Будник повідомив, що Кабінет Міністрів сьогодні на засіданні схвалив внесений Міністерством внутрішніх справ проект постанови про внесення змін до Правил дорожнього руху. Відповідно до нього, швидкісний режим в українських містах для транспортних засобів буде збережений на рівні 60 км/год.

«МВС запропонувало зберегти швидкісний режим у містах, а на автомагістралі – дозволити рух зі швидкістю 130 кілометрів за годину», – сказав Будник.

У той же час, представник ДАІ уточнив, що в Україні до категорії автомагістралі відноситься тільки одна дорога «Київ-Бориспіль».

«За містом, за умови наявності розділової смуги або бетонної огорожі між смугами руху, швидкість руху не повинна перевищувати 110 км/год», – повідомив Будник, додавши, що відповідно до Кодексу про адміністративні правопорушення перевищення швидкісного режиму на 20 кілометрів в Україні не фіксується.

Представник ДАІ також повідомив, що обмеження швидкості на трасах може здійснюватися за допомогою встановлення спеціальних застережних знаків тільки за умови проведення дорожніх робіт.

У березні уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», яким передбачалося підвищення максимально допустимої швидкості в середньому на 20 км/год.

У МВС виступили проти такої ініціативи.

XS
SM
MD
LG