Доступність посилання

ТОП новини

Поновлення Пiскуна на посаді буде проблематичним – Мін’юст


Мiнiстр юстицiї заявляє, що фактичне вiдновлення на посадi Генерального прокурора народного депутата Святослава Пiскуна буде проблематичним.

Водночас Микола Онiщук наголосив, що вiн ще не ознайомився з рiшенням суду в цiлому i не може дати йому юридичної оцiнки.

Однак при цьому міністр наголосив: «Як свiдчить досвiд, у такого характеру випадках чи конфлiктах iснує стадiя виконання, яка пов’язана з фактичним допуском до роботи особи, вiдновленої на цiй посадi судом. Здається, що тут справа не буде простою».

Мiнiстр допустив можливiсть оскарження цього рiшення в судах вищої iнстанцiї.

Окружний адмiнiстративний суд Києва сьогодні вранцi скасував указ Президента, який визнавав таким, що втратив чиннiсть президентський указ про вiдновлення Святослава Пiскуна на посадi Генерального прокурора.

На запитання про свої подальшi дiї у зв’язку з появою такого рiшення суду Пiскун сказав: «Я не знаю, ще подумаю над цим. По-перше, я – народний депутат, а по-друге, є легiтимний генеральний прокурор Олександр Медведько, який також легiтимно обiймає цю посаду. Тому визначатимемося, що i як буде».
XS
SM
MD
LG