Доступність посилання

ТОП новини

Путін хоче продовжити дискусію про участь Росії в модернізації ГТС


Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін сподiвається на продовження дискусiї з Україною щодо укладеної в Брюсселi декларацiї про модернiзацiю української газотранспортної системи.

Про це він заявив сьогодні на початку розширеного засідання комітету з питань економічної співпраці Українсько-російської міждержавної комісії в Москві.

«У цьому документі немає ні слова про участь Росії як головного постачальника енергетичних ресурсів до Європи. Але ми сподіваємося, що і з цієї проблемі ми також продовжимо нашу дискусію», – заявив Путін.

При цьому вiн зазначив, що ролi Росiї та України як постачальника й транзитера енергоресурсiв є ключовими для багатьох європейських споживачiв.

Минулого місяця в Брюсселі відбулася Міжнародна інвестиційна конференція з модернізації української ГТС, в якій взяли участь Президент Віктор Ющенко і прем’єр Юлія Тимошенко. За підсумками конференції підписали Спільну декларацію ЄС, України і міжнародних фінансових організацій, яка визначатиме основу для надання інвестицій.

Російський прем’єр, коментуючи підсумки конференції, заявив, що Росія почне переглядати принципи відносин з країнами Євросоюзу, якщо інтереси Москви ігноруватимуться. Через підписану декларацію Росія перенесла міжурядові консультації з Україною, заплановані на 8 квітня.
XS
SM
MD
LG