Доступність посилання

ТОП новини

Віце-прем'єр Немиря заперечує інформацію «Дзеркала тижня»


Тижневик «Дзеркало тижня» повідомив, що Росія нібито готова надати Україні кредит у розмірі 5 мільярдів доларів, якщо 3 мільярди з них будуть використані на закупівлю російського газу. При цьому, українській стороні начебто обіцяли лояльний відсоток по кредиту, а термін повернення ще обговорюється.

«Такого питання, в такому контексті під час переговорів ми не обговорювали. Я не можу коментувати те, чого не було», – заявив віце-прем’єр Григорій Немиря на 5-му телеканалі.

«Що я можу підтвердити, так це те, що під час переговорів, у яких брав участь і міністр фінансів Росії, з яким ми зустрічалися і в Вашингтоні, ми говорили про питання двосторонньої фінансової допомоги в контексті програми України з МВФ», – додав Немиря.

«Йдеться про те, що 13 травня МВФ ухвалить рішення про виділення чергового траншу 2,8 мільярди доларів. Росія, як і інші країни, розглядають цю можливість. Але не ідеалізуйте ситуацію в Росії. На зустрічі це питання не стояло і Росія зараз не в змозі говорити про такі суми», – заявив віце-прем'єр.
XS
SM
MD
LG