Доступність посилання

ТОП новини

«Родіна» просить перевірити звинувачення СБУ на її адресу


Партія «Родіна» просить Генеральну прокуратуру перевірити обґрунтованість звинувачень із боку Служби безпеки України в причетності керівника партії Ігоря Маркова до кримінальних кіл.

Про це йдеться в заяві голови громадської організації «Громадянська позиція», члена партії «Родіна» Сергія Бовбалана, розміщеній на сайті партії.

Він, зокрема, вимагає від Генпрокуратури запросити в СБУ матеріали, які підтверджують факти, викладені в заяві речниці відомства Марини Остапенко. Вона 29 квітня заявила, що СБУ має докази причетності керівництва партії «Родина» й, зокрема, Маркова до кримінальних кіл.

При цьому Бовбалан просить Генпрокуратуру дати правову оцінку таким заявам і порушити у зв’язку з цим проти посадових осіб Служби безпеки кримінальні справи за статтями – перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій та перевищення влади або службових повноважень.

Минулого тижня Марина Остапенко заявила, що СБУ перевіряє версію причетності Маркова до організації вбивства активіста об’єднання «Січ» Максима Чайки в Одесі. За словами речниці Служби безпеки, до обрання депутатом Одеської міськради, Марков перебував у різних злочинних угрупованнях, неодноразово затримувався органами внутрішніх справ і фігурував у низці кримінальних справ.

XS
SM
MD
LG