Доступність посилання

ТОП новини

Аварiя на шахтi «Новодзержинська»: розглядають двi версiї


За пiдсумками засiдання спецiальної урядової комiсiї наразi розглядаються двi версiї причин трагедiї на шахтi «Новодзержинська». Про це повiдомив член цiєї комiсiї, голова центрального комiтету профспiлки працiвникiв вугiльної промисловостi Федерацiї профспiлок України Вiктор Турманов.

«Ми допускаємо, що аварiя могла статися внаслiдок грубого порушення технiки безпеки чи гiрничого удару, тобто зрушення гiрничого масиву та вiдповiдної посадки покрiвлi», – цитує Турманова прес-служба Федерацiї профспiлок України.

За його словами, ранiше основною версiєю аварiї, яку розглядала урядова комiсiя, був вибух на шахтi. Водночас Турманов зазначив, що наразi встановили, що вибуховi роботи 4 травня на шахтi не велися.

Також голова центрального комiтету профспiлки працiвникiв вугiльної промисловостi Федерацiї профспiлок наголосив, що пiд час переговорiв у рамках урядової комiсiї сторони, зокрема, керiвництво шахти i представники профспiлок, досягли домовленостi про видiлення Кабiнетом Мiнiстрiв iз державного бюджету 7,5 мільйона гривень на вiдновлення аварiйної дiлянки шахти «Новодзержинська».
XS
SM
MD
LG