Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні випускники пишуть тест із біології


Понад 111 тисяч людей у всіх регіонах України зареєструвалися для проходження сьогоднішнього незалежного оцінювання з біології.

Як повідомили в Інформаційному центрі незалежного оцінювання, це на 28 тисяч більше, ніж було зареєстровано минулого року.


75,5% випускників поточного і попереднього років, які беруть участь у нинішньому тестуванні, обрали для складання тесту з біології українську мову, 24,1% – російську. Інші мови обрало менше половини відсотка учасників.

Найбільше охочих складати біологію виявилося у Дніпропетровській та Донецькій областях, найменше – у Чернівецькій області та місті Севастополь.

Тестування розпочалося об 11:00 та триватиме дві години, протягом яких учасники мають розв’язати 60 завдань. Це завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та правильної послідовності.

Сесія зовнішнього оцінювання розпочалася в Україні 6 травня і триватиме до 5 червня. На першому тестуванні з історії України, яке відбулося в середу, активність учасників становила 92%.

XS
SM
MD
LG