Доступність посилання

ТОП новини

Засідання Ради сьогодні не буде – Томенко


У Верховній Раді сьогодні не відбудеться засідання, оскільки представники фракцій не змогли дійти згоди щодо процедури розгляду питання щодо заяви міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про відставку.

Про це повідомив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

За його словами, фракція Партії регіонів продовжує наполягати на гарантіях голосування за відставку міністра.

Томенко зауважив, що під час погоджувальної ради обговорювалися різні варіанти розгляду заяви Луценка, зокрема, запрошення посадових осіб МЗС та посольства до Верховної Ради для остаточного розгляду цього питання в п’ятницю; проведення таємного голосування та створення ТСК.

«Жоден з цих варіантів не знайшов підтримки всіх фракцій», – сказав він.

Заступник спікера зауважив, що на «франкфуртський інцидент» потрібно дивитися «деперсоніфіковано», а не як на поведінку певної особи.

Томенко наголосив, що парламент не може дозволити собі розкіш ухвалювати рішення на підставі публікацій в ЗМІ, а не на підставі висновків офіційних інституцій.

«Доки не буде відповідних висновків німецьких правоохоронних органів, Верховна Рада навряд чи ухвалить це рішення. За умови, якщо факти неправильної поведінки міністра будуть підтверджені офіційними інститутами влади Німеччини, парламент і я, зокрема, будемо зобов’язані відправити у відставку міністра», – сказав віце-спікер.

Сьогодні Партія регіонів продовжила блокувати роботу парламенту, вимагаючи негайного розгляду відставки голови МВС.

Інші фракцiї вимагають заслухати iнформацiю про iнцидент, пiсля чого голосувати за вiдповiдну постанову.

XS
SM
MD
LG