Доступність посилання

ТОП новини

Сім’ям потерпілих від пожежі в Дніпропетровську виплачують компенсації


Родини двох загиблих та чотирьох потерпілих від пожежі в залі гральних автоматів у Дніпропетровську вже отримали гроші від власника зали на банківські рахунки.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, виплату компенсацій здійснює дніпропетровська філія ТОВ «Порив №2» – власник зали ігрових автоматів «Метро Джекпот», де сталася трагедія.

Сім’ї загиблих отримають по 100 тисяч гривень, а потерпілі – по 50 тисяч.

Тим часом, в області призупинили роботу майже тисячі об’єктів грального бізнесу, майже половина з них розташована в житлових будинках.

У ході перевірок органи держпожнагляду виявили понад 600 порушень правил пожежної безпеки у гральних закладах, притягнули до адміністративної відповідальності за порушення пожежної безпеки 46 осіб.

За результатами розпочатих перевірок, правоохоронці склали 9 адміністративних протоколів, з яких сім – за порушення порядку провадження господарської діяльності.

У ніч на 7 травня у Дніпропетровську, в приміщені зали гральних автоматів, яке належить ТОВ «Порив», сталася пожежа, внаслідок якої загинуло 9 та постраждали 11 людей.

XS
SM
MD
LG