Доступність посилання

ТОП новини

У Польщі неоднозначно зустріли рішення УЄФА


У Польщі після рішення Європейського союзу футбольних асоціацій щодо міст, які прийматимуть матчі Євро-2012, панують радість і розчарування, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

У Ґданську, Вроцлаві, Познані та столичній Варшаві рішенням задоволені, бо ж Мішель Платіні назвав ці польські міста серед господарів Чемпіонату.

Натомість влада й жителі Кракова та Хожува, які опинилися на позиціях аутсайдерів у перегонах до фінішу Євро-2012, не приховують розчарування.

«Мені це рішення зовсім незрозуміле», – так прокоментував результати наради УЄФА міський голова Кракова.

Водночас рішення Європейського союзу футбольних асоціацій не припинили спекуляцій щодо України в Польщі.

«Українські міста отримали нині від УЄФА жовту картку», – заявив голова Польської футбольної федерації Ґжеґож Лято.

Міністр спорту і туризму Польщі Мірослав Джевєцький сказав з цього приводу таке: «Я тримаю кулаки за українців». Однак відразу багатозначно додав: «Сподіваюся, що сонце зійде, можливо, також над Краковом та Хожувом».

Сьогодні УЄФА підтвердив участь тільки столиці України, разом із чотирма містами Польщі, як міст, що прийматимуть фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

При цьому Виконавча рада УЄФА не затвердила проведення в Києві фіналу Чемпіонату. Українська столиця мусить засвідчити значні поліпшення в підготовці до 30 листопада, щоб отримати це право.

Так само ще три українські міста – Львів, Донецьк і Харків – мусять до 30 листопада виконати умови УЄФА, щоб здобути можливість прийняти матчі Євро-2012. При цьому УЄФА застерегла, що з цих загалом чотирьох українських міст можуть обрати тільки два – Київ і ще одне.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG