Доступність посилання

ТОП новини

Бондар: У рішенні УЄФА «чимало політики»


Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар назвав політичним рішення УЄФА щодо виключення Дніпропетровська зі списку міст-господарів Євро-2012.

«Поки в інших регіонах лише планували роботу, ми будували нові об’єкти, тому давайте говорити відверто – в прийнятому рішенні чимало політики», – заявив голова облдержадміністрації.

Посадовець упевнений, що підготовка до Євро-2012 була проведена на належному рівні: «За два роки підготовки до Євро-2012 Дніпропетровщина зробила найбільше реальних кроків на цьому шляху». Зокрема, як зазначив Бондар, збудували сучасний європейський стадіон, 12 нових готелів, дороги на Київ та Харків, відкрили чотири нові лікарні.

Віктор Бондар також сказав, що він із повагою ставиться до міст, які за результатами розгляду прийматимуть Чемпіонат з футболу у 2012 році: кожне з цих міст має своє обличчя і може бути цікавим гостям з різних куточків світу.

Водночас він повідомив, що після рішення УЄФА регіон не буде призупиняти вже розпочаті проекти.

«Ми не будемо зупинятись – продовжимо роботу на запланованих об’єктах не менш інтенсивними темпами. В будь-якому випадку від продовження розпочатих проектів і від їх завершення до 2012 року Дніпропетровщина тільки виграє», – сказав Віктор Бондар.

Сьогодні УЄФА остаточно відмовила українським Дніпропетровську та Одесі в праві приймати матчі Євро-2012, мотивуючи це невиконанням необхідних вимог з боку цих міст.

XS
SM
MD
LG