Доступність посилання

ТОП новини

Дострокових виборів до парламенту не буде – Янукович


Лідер Партії регіонів, народний депутат Віктор Янукович упевнений, що до чергових виборів Президента України не будуть оголошені дострокові вибори до Верховної Ради.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Донецьку.

Янукович наголосив, що сьогодні у парламенті «знято питання інсинуацій наших опонентів, що ніби Партія регіонів намагається добитися проведення дострокових парламентських виборів і зараз блокує Верховну Раду».

Янукович наголосив, що «гратися вже достатньо з цими виборами». «Ми добре розуміємо, що до президентських виборів вже ніяких виборів не відбуватиметься. Ну що грати на цій балалайці? Достатньо», – сказав він.

У зв’язку з цим лідер Партії регіонів висловився за необхідність дати діючій владі, як уряду, так і Президенту, можливість працювати до наступних виборів.

«Я чую останнім часом, що представників усіх політичних сил, які є у складі уряду, задовольнила б ситуація, щоб їх зараз звільнити від відповідальності, якої вони фактично не несуть», – сказав Янукович.

«Тому я проти того, щоб зараз зняти з них відповідальність. Хай вони до кінця працюють і на виборах розповідають, до чого привели країну за п’ять років», – сказав Янукович, додавши, що чинній владі треба не заважати, але допомагати.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG