Доступність посилання

ТОП новини

Партiя регiонiв каже, що не голосуватиме за програму уряду


Антикризова програма уряду не вирiшує в комплексi проблему виходу з кризи, тому Партiя регiонiв не голосуватиме за цей документ. Про це заявив перший заступник лiдера фракцiї Олександр Єфремов.

«Щодо антикризової програми – ми не хотiли б пiд нею пiдписуватися, тому що там немає й одного конкретного пункту, немає жодної конкретної цифри, жодного конкретного заходу. Там – гасла, а гаслами з кризи не виходять», – зазначив депутат на засiданнi погоджувальної ради.

«Незважаючи на те, що повисмикували з нашого документа (антикризовi пропозицiї Партiї регiонiв) деякi моменти i, упустивши низку напрямiв, просто поставили їх до перелiку, що само собою не вирiшує проблеми», – додав полiтик, наголосивши, що програма підготовлена непрофесійно і потребує доопрацювання.

Тим часом, голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив парламентським комітетам прискорити розгляд антикризової програми Кабінету Міністрів. За його словами, як тільки це питання буде готове до розгляду, депутати визначаться з внесенням його до порядку денного.

Водночас фракції БЮТ і НУНС виступили за розгляд антикризової програми Кабміну вже цього тижня.

8 травня Кабмін запропонував Верховній Раді затвердити свою дороблену антикризову програму.

XS
SM
MD
LG