Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв вручив Черномирдіну орден «за заслуги»


Президент Росії Дмитро Медведєв вручив орден російському послу в Україні Віктору Черномирдіну «За заслуги перед Вітчизною» 1 ступеня.

Як повідомляє прес-служба Кремля, Медведєв на церемонії вручення нагород заявив, що вважає Черномирдіна одним із найпопулярніших політиків у Росії, який служив «державі на різних посадах».

Минулого року тодішній президент Росії Володимир Путін підписав указ про нагороду Черномирдіна орденом «За заслуги перед Вітчизною» третього ступеня. Тоді в указі зазначалося, що нагорода присвоюється Черномирдіну за «великий внесок у розвиток російсько-українських відносин».

Віктор Черномирдін є послом Російської Федерації в Україні вже 8 років. У лютому 2009 року МЗС України виступило із попередженням до посла Черномирдіна за його висловлювання в одному з інтерв’ю російській «Комсомольській правді» про те, що українське керівництво – «без мізків».

Тодійшній міністр закордонних справ України Володимир Огризко попередив Черномирдіна, що його можуть оголосити персоною нон ґрата в Україні.

XS
SM
MD
LG