Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ піде на президентськi вибори – Тимошенко


Прем’єр-мiнiстр Юлiя Тимошенко пiдтверджує, що «її команда» має намiр брати участь у президентських виборах, до яких, за її словами, залишилося близько семи мiсяцiв.

Звертаючись на нарадi до пiдприємцiв iз закликом у кризовiй ситуацiї максимально використати близько семи мiсяцiв, що залишилися до чергових виборiв Президента, Тимошенко сказала: «Цi сiм мiсяцiв можна використати досить успiшно... Ви знаєте, наша команда також планує iти на президентськi вибори. У вас є певна запорука i гарантiя того, що нiхто не зiстрибне (iз зобов’язань)».

За словами прем’єра, передвиборний час дозволяє істотно полегшити умови підприємницької діяльності.

«Десь за місяці два наступить період, коли до вас прийдуть всі. Не буде винятків. Половина парламенту балотуватиметься в Президенти, а починають вони з чого? Спочатку вони йдуть до місцевої влади, потім вони йдуть до представників великого бізнесу, там, де можна домовитися, а потім вони обов’язково прийдуть до кожного з вас – тому що потрібна підтримка. Давайте навчимося щось змінювати, а не просто голос віддавати на виборах», – зазначила Тимошенко.

Прем’єр нагадала, що уряд направив для розгляду до Верховної Ради понад 300 законопроектів, спрямованих на реалізацію антикризових заходів.


XS
SM
MD
LG