Доступність посилання

ТОП новини

Рада коаліції завтра обговорить кадрові питання


Рада коаліції розгляне можливість змін у складі Кабінету Міністрів на засіданні в п’ятницю, 22 травня. Про це повідомив голова фракції блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» у Верховній Раді Микола Мартиненко.

За його словами, у фракції НУНС депутати виступали з різними позиціями щодо звільнення Юрія Єханурова з посади міністра оборони та Івана Васюника з посади віце-прем’єра.

«У фракції були певні дискусії щодо тих або інших проектів постанов, але перед ухваленням рішення фракція матиме безпосередні зустрічі з міністрами, щодо яких внесено відповідні документи, вже після рішення ради коаліції», – додав Мартиненко.

При цьому депутат не зміг спрогнозувати, чи звільнить Верховна Рада Єханурова і Васюника, зазначивши, що однозначну відповідь буде отримано тільки після голосування.

Вчора депутат Ігор Рибаков (фракція БЮТ) вніс до парламенту проект постанови з пропозицією звільнити міністра оборони Юрія Єханурова. За день до цього четверо депутатів – двоє від НУНС, по 1 від БЮТ і блоку Литвина – запропонували звільнити віце-прем’єра Івана Васюника. А ще раніше представники Партії регіонів Микола Азаров і Юрій Бойко запропонували парламенту відправити у відставку Володимира Новицького з посади міністра промислової політики.


XS
SM
MD
LG