Доступність посилання

ТОП новини

Пункти пропуску на кордоні України вже сьогодні готові до Євро-2012 – чиновник


Про підготовку Державної митної служби України та митної служби Угорської Республіки сьогодні під час прес-конференції в Закарпатській області говорив голова Державної митної служби України Анатолій Макаренко.

За його словами, уже сьогодні українські пункти пропуску відповідають сучасним європейським вимогам. І є ресурси для удосконалення їх напередодні Євро-2012.

«Ми розуміємо, які виклики чекатимуть на митників під час цієї події: це і кількість туристів, які перетинатимуть кордони, і швидкість їхнього оформлення.., і спроби можливих незаконних переміщень через кордони України», – прокоментував голова Держмитслужби України.

Анатолій Макаренко також повідомив, що наразі керівництво Держмитслужби України проводить зустрічі зі своїми колегами з Угорщини, Словаччини та Польщі щодо підготовки до чемпіонату Євро-2012, а також вирішення тих проблем, які постійно існують чи виникають у звичайному робочому режимі між країнами.

Голова Держмитслужби України уточнив, що наразі на митницях України триває процес встановлення закуплених торік рентген-установок типу «Рапіскан», які допоможуть краще контролювати ситуацію щодо спроб незаконного переміщенням товарів.

Крім того, за словами Анатолія Макаренка, у рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 українських митників чекають випробовування на знання європейських мов.

Найбільше навантаження під час Євро-2012, за попередніми висновками митників, ляже на такі пункти пропуску з боку України: «Ягодин», «Тиса» (Чоп), «Краковець», «Шегинів», «Порубне», «Ужгород».
XS
SM
MD
LG