Доступність посилання

ТОП новини

Єхануров сподівається на вибачення Тимошенко


Міністр оборони Юрій Єхануров сподівається, що Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вибачиться перед ним за звинувачення у зловживаннях.

Про це він сказав в ефірі програми «Свобода на Інтері».

Міністр підкреслив, що навколо висновку Головного контрольно-ревізійного управління про господарську діяльність Міністерства оборони влаштували шоу.

Він вкотре відкинув всі звинувачення у корупції та зловживаннях на адресу міністерства.

«Я думаю, що ті спростування, які ми підготували й направили 20 числа, як і належить, дають мені підстави сказати так: я думаю, що прем’єр вибачиться», – наголосив міністр.

20 травня на засіданні уряду були обнародувані результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлені масштабні порушення в земельній сфері, про корупцію в Міністерстві оборони при організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що має намір звернутися до Президента Віктора Ющенка з проханням відправити Єханурова у відставку з посади міністра оборони.

Президент, у своє чергу, наголосив, що не бачить підстав для відставки міністра оборони, і назвав обвинувачення в корупції на адресу Єханурова політичними маніпуляціями.

21 травня міністр оборони продемонстрував журналістам документи, які засвідчують законну діяльність його відомства і в земельній сфері, і у сфері харчування військовослужбовців. Єхануров назвав позицію уряду в цьому питанні «наїздом».
XS
SM
MD
LG