Доступність посилання

ТОП новини

ЄС пропонує посилити фінансовий нагляд


Європейська комісія в комюніке Раді Євросоюзу та Європарламенту пропонує посилити фінансовий нагляд в Європі.

Документ сьогодні представили президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, комісари ЄС з економічних та фінансових питань Хоакін Алмунья та з питань внутрішнього ринку і послуг Чарлі МакКріві.

Комюніке, зокрема, передбачає створення Європейської ради системних ризиків та Європейської системи фінансових наглядачів.

Передбачається, що відповідний пакет законодавства для створення нової архітектури системи управління фінансовим ринком буде готовий вже до кінця осені.

«Кращий нагляд за транскордонними фінансовими ринками є важливим з етичної та економічної точки зору», – зазначив президент Єврокомісії.

«Криза продемонструвала, що наявна система не достатньо відповідає належним чином для єдиного ринку фінансових послуг», – додав комісар МакКріві.

Два нових загальноєвропейських органи, на переконання Єврокомісії, повинні будуть забезпечити контроль за фінансовими ринками на макро- та мікрорівнях.

Єврокомісія очікує пропозицій щодо підготовки відповідних проектів законодавства на базі комюніке до 15 липня цього року.
XS
SM
MD
LG