Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровськ спробує повернути собі право на проведення Євро-2012


Дніпропетровськ спробує повернути собі право на проведення Євро-2012 без апеляцій.

Про це сьогодні повідомив міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко.

За його словами, спортивний суд в Лозанні не прийме до розгляду таку апеляцію: правознавці кажуть, що місто не має юридичних підстав оскаржувати рішення виконкому УЄФА.

Натомість, наразі у Дніпропетровську сподіваються на інший варіант розвитку подій. Іван Куліченко повідомив, що готують листа до УЄФА з проханням призупинити рішення про відмову Дніпропетровську до остаточного визначення українських господарів Чемпіонату у листопаді.

До документа мають намір прикріпити гарантійні листи керівника фінансово-промислової групи «Приват» Ігоря Коломойського, власника стадіону й потенційного інвестора аеропорту. Цими листами буде гарантоване приведення двох головних об’єктів – стадіону і аеропорту – у відповідність до вимог УЄФА.

13 травня на засіданні в Бухаресті УЄФА визначила міста, в яких пройдуть матчі фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Серед українських міст затверджений тільки Київ; Донецьк, Львів і Харків іще мають підтвердити свою підготовку в листопаді. А Дніпропетровськ і Одесу остаточно зняли з розгляду.
XS
SM
MD
LG