Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську зустрічаються екс-президенти України та Польщі


У Дніпропетровську за участю екс-президентів України та Польщі Леоніда Кучми та Александра Квасьнєвського відкрився триденний форум «Сучасний стан українсько-польського співробітництва».

У його роботі беруть участь більше 200 фахівців у різних галузях з України та Польщі.

Як зазначили організатори, основні проблеми для дискусій та обговорення об’єднані у три розділи: енергетика, інновації, наука та освіта.

За словами Леоніда Кучми, двосторонній форум у Дніпропетровську – подія знакова, з огляду на ті кризові економічні умови, в яких наразі перебуває світ, і вона дасть можливість обом країнам визначити ті напрямки, у яких вони зможуть бути корисні одна одній.

Його польський колега Алєксандр Квасьнєвський відзначив три головні напрямки, у яких країни наразі можуть співпрацювати: антикризова взаємодія, поліпшення відносин Україна- Євросоюз, підготовка до Євро-2012.

Як очікується, за підсумками форуму мають бути підписані двосторонні домовленості в різних сферах.

Серед організаторів зустрічі – Український союз промисловців та підприємців, Дніпропетровська міська рада, Дніпропетровська торговельно-промислова палата, Гуманістично-економічна академія м. Лодзь (Польща) та Польсько-українська торговельна палата (Польща).
XS
SM
MD
LG