Доступність посилання

ТОП новини

Ставнійчук: У випадку появи нової коаліції необхідною буде коаліційна угода


Заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук вважає за необхідне підписання нової коаліційної угоди у разі створення коаліції між БЮТ і Партією регіонів.

Про це вона повідомила в ефірі 5 каналу.

Ставнійчук зазначила, що у Конституції України виписані чіткі положення і правила щодо утворення парламентської коаліції, і лише у разі їхнього безумовного дотримання можна говорити про створення нової коаліції.

При цьому заступник глави Секретаріату Президента припустила, що представники фракцій БЮТ і Партії регіонів можуть піти на різні «хитрі кроки», щоб офіційно не підписувати нову угоду, однак, на переконання Ставнійчук, це буде порушенням Конституції.

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко сьогодні заявив, що приєднання Партії регіонів до коаліції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина було б позитивним фактом політичного об’єднання.

Водночас лідер Партії регіонів Віктор Янукович, відповідаючи на запитання, на якій стадії перебувають переговори з фракцією БЮТ щодо створення нової коаліції, заявив: «Зараз переговори з БЮТ призупинені з різних обставин... Ніяких переговорів немає».
XS
SM
MD
LG