Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 07:46

Російські моряки порушують міграційне законодавство України – МВС


З початку нинішнього року міліція Севастополя виявила 135 порушників міграційного законодавства України з-поміж військовослужбовців Чорноморського флоту Росії. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю Управління МВС України у Севастополі.

Минулого тижня командування Чорноморського флоту Росії висловило протест проти дій української міліції, яка проводила мовляв «масові перевірки» документів російських військовослужбовців. У заяві, поширеній прес-службою ЧФ Росії, ці випадки назвали «неповагою» до статусу військових формувань Російської Федерації і «недружнім кроком, спрямований на погіршення російсько-українських відносин».

За повідомленням правоохоронців, торік працівники МВС виявили 277 порушників з-поміж російських моряків. Загалом військовослужбовці Чорноморського флоту складають десяту частину від усіх виявлених у Севастополі нелегальних мігрантів.

Задокументовані правопорушення розглядають у територіальних судах, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Управління МВС України у Севастополі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG