Доступність посилання

ТОП новини

Посланець США починає переговори в Ізраїлі


Спеціальний посол Сполучених Штатів на Близькому Сході Джордж Мітчелл перебуває в Ізраїлі для переговорів, які мають на меті зрушити з місця перервані раніше мирні переговори між Ізраїлем і палестинцями.

Пізніше сьогодні він має зустрітися з прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, а завтра відвідати Західний берег Йордану на переговори з президентом Палестинської адміністрації Махмудом Аббасом.

Раніше сьогодні в апараті ізраїльського прем’єра повідомили, що в перебігу вчорашньої телефонної розмови з президентом США Біньямін Нетаньягу запевнив Барака Обаму, що наступного тижня зробить «політичну заяву» про свою політику «забезпечення стабільності й миру».

Обама в своєму зверненні до мусульманського світу минулого тижня в Каїрі заявив, що вимагає припинити будівництво ізраїльських поселень на Західному березі Йордану; Нетаньягу відтак відкинув цю вимогу.

Обама також заявив, що Ізраїль має визнати право палестинців мати власну державу. Нетаньягу наразі не висловлювався публічно щодо плану досягти вирішення ізраїльсько-палестинського конфлікту шляхом створення палестинської держави поруч із Ізраїлем.
XS
SM
MD
LG