Доступність посилання

ТОП новини

Я не дозволю під час кризи підвищувати ціну на газ для людей – Тимошенко


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко виступає категорично проти підвищення ціни на газ для людей.

У заяві Тимошенко мовиться, зокрема, що «сьогодні Президент провів нараду в НАК «Нафтогаз України» і дав команду, жорстку команду, підвищити ціну на газ для населення саме в цей важкий кризовий період».

«Я категорично заперечую проти підвищення ціни на газ для людей. Я взяла зобов’язання, що протягом цього року ціна на газ для населення не зміниться, і я буду свого слова дотримуватися. Я ніколи не дозволю під час кризи, коли людям і так важко, ще піднімати для них ціни на газ, і я не розумію цю команду Президента», – наголосила прем’єр.

11 червня Президент України Віктор Ющенко на нараді з питань фінансової ситуації НАК «Нафтогаз України» наголосив на необхідності підвищення тарифів на газ.
«У нас не може бути адміністративної ціни на виході, яка формується урядом і яка не покривається виручкою у зв'язку з тим, що вона не відповідає ринковим принципам, – це винятково компетенція центрального бюджету, міжбюджетних відносин. І тому неплатежі, які сьогодні є на рівні ТКЕ, це неврегульовані міжбюджетні відносини. І я хочу, щоб мене почув міністр фінансів», – сказав Президент.

Президент наголосив, що з початку року неплатежі підприємств ТКЕ збільшились на 3,8 мільярди гривень, причому ціна газу для комунальних потреб в 4,5 разу менша за вартість газу, що купується в Росії.
XS
SM
MD
LG