Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:14

Вінський каже, що не має наміру судитися з Тимошенко


Йосип Вінський, який подав у відставку з посади міністра транспорту й зв'язку заявив, що не має наміру судитися із Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко з приводу її обвинувачень на його адресу.

Про це він сказав у ефірі програми «Свобода на Інтері» учора увечері.

«Я думаю, що моя суперечка з Юлією Володимирівною має політичний характер, а політичні суперечки ніколи не вирішуються в суді. Я не буду подавати позов у суд», – зазначив Йосип Вінський.

Разом з тим, він сподівається, що Верховна Рада зрозуміє, що він не хоче більше працювати з Тимошенко, й підтримає його прохання про відставку.

Міністр заявив, що зараз на нього з боку Тимошенко здійснюється тиск.

«Що стосується тиску, дійсно, він є. Сьогодні вже одержав листа від Прем'єр-міністра, де створена група, у якій 8 міністерств задіяно для комплексної перевірки міністерства», – сказав він.

Йосип Вінський зазначив, що Тимошенко не вдасться своїми діями обдурити людей.

«Вона думає, що можна розвести всю країну, як Вінського розвела. Не можна розвести всю країну й не має права людина розводити всю країну», – сказав міністр.

Він наголосив, що на сьогодні його завдання як громадянина – розповісти людям про сутність Тимошенко.

15 червня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Йосип Вінський має намір балотуватися в президенти України і що для реклами міністра планувалося витратити 15 мільйонів гривень коштів «Укрпошти».

Міністр спростував цю інформацію й 17 червня подав у відставку.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG