Доступність посилання

ТОП новини

Пайфер очікує, що Обама і Медведєв говоритимуть і про Україну та Грузію


Під час майбутніх переговорів президенти США і Росії Барак Обама і Дмитро Медведєв обговорюватимуть питання взаємодії з Україною та Грузією.

Про це сьогодні під час відеомосту Москва-Вашингтон сказав старший радник Центру стратегічних міжнародних досліджень США, екс-посол США в Україні Стівен Пайфер.

Він припустив, що це буде найскладнішою частиною переговорів.

Водночас дипломат відзначив, що США не зацікавлені в ескалації напруженості між Росією, Україною і Грузією.

Пайфер не виключив, що, досягши певних успіхів із ПРО і стратегічного озброєння, в переговорах буде створено новий контекст, під час якого обговорюватимуться проблемні питання двосторонніх відносин США і Росії щодо України і Грузії.

У свою чергу, директор московської філії Фонду Макартуров Ігор Зевелєв вважає за необхідне налагодити постійний діалог між Росією і США з питань взаємодії на пострадянському просторі.

«Якщо перекласти з англійської – це великий слон, який присутній у кімнаті, але люди, які сидять у цій кімнаті, прагнуть не помічати його, але насправді він великий і його всім видно. У вигляді цього слона тут я бачу проблеми відносин Росії і США щодо сусідніх з Росією держав», – сказав Зевелєв.

Президент США Барак Обама відвідає Москву 6-8 липня.
XS
SM
MD
LG