Доступність посилання

ТОП новини

Президент звільнив керівників на Кіровоградщині


Президент України Віктор Ющенко звільнив зі своїх посад голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Василя Моцного та голову Голованівської районної державної адміністрації Кіровоградської області Михайла Крижанівського.

Про це він повідомив, виступаючи сьогодні на з’їзді партії «Народний Союз Наша Україна».

«Я сьогодні вранці, розглядаючи ситуацію про хід слідства (щодо розслідування справи вбивства мешканця Голованівського району, до якого причетний народний депутат від БЮТ Віктора Лозінський), про заходи, які вживає Генеральна прокуратура України, підписав розпорядження про звільнення Крижанівського з посади голови Голованівської райдержадміністрації Кіровоградської області за неналежне виконання обов’язків із забезпечення законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян», – Ющенко.

Він також зазначив, що підписав ще одне розпорядження про звільнення Моцного з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації з тих же мотивів.

16 червня внаслідок сутички з депутатом від БЮТ Віктором Лозинським, Голованівським районним прокурором Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальским на території мисливського господарства в Кіровоградській області загинув 53-річний Валерій Олійник.

Президент Віктор Ющенко, серед іншого, доручив главі МВС звільнити із займаних посад начальника Кіровоградського обласного УМВС, керівника районного відділу і здійснити відповідні службові розслідування.
XS
SM
MD
LG