Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 08:56

Голова Організації американських держав застерігає Гондурас про санкції


Керівник Організації американських держав Хосе Мігель Інсульса заявив учора, що вирушить сьогодні до Гондурасу і вимагатиме відновити на посаді президента цієї країни Мануеля Селаю, поваленого в неділю внаслідок військового перевороту і висланого з країни.

Він визнав, що його місія буде вочевидь відкинена, і в результаті Організація американських держав накладе на Гондурас дипломатичні і економічні санкції.

При цьому він додав, що під час свого візиту до Гондурасу не вестиме переговорів із тимчасовою владою цієї країни, вважаючи її незаконною.

Раніше Організація американських держав попередила, що припинить членство в ній Гондурасу, якщо Селаю не поновлять до завтрашнього дня.

Тимчасовий президент Гондурасу Роберто Мічелетті раніше заявляв, що країна не піддасться на міжнародний тиск, бо Мануеля Селаю усунули від влади законно, за рішенням Верховного суду Гондурасу.

Селаю звинуватили в порушеннях Конституції і законодавства. Тимчасова влада Гондурасу оголосила, що його арештують, як тільки він спробує повернутися.

Проте міжнародні організації та інші американські країни далі вважають Селаю законним президентом Гондурасу.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG