Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 07:31

Скинений президент Гондурасу закликає нових керівників віддати владу


Мануель Селая, якого наприкінці червня усунули з посади президента Гондурасу й змусили залишити країну, висловив сподівання, що керівники перевороту вже протягом доби оголосять про свій відхід, щоб повернути його до влади.

Він прибув учора до Коста-Ріки для переговорів із представниками супротивників за посередництва президента Коста-Ріки Оскара Аріаса.

Мануель Селая повторив при цьому, що єдина тема, про яку він ладен домовлятися, – це його повернення на посаду президента.

Новий тимчасовий президент Гондурасу Роберто Мічелетті не підтвердив своєї участі у зустрічі, а призначив делегацію, яка представлятиме нинішню владу Гондурасу на переговорах у Коста-Ріці.

Американські держави, включно зі США, інші країни світу й міжнародні організації засудили переворот у Гондурасі як відступ від демократії й заявили, що далі вважають Селаю за президента країни. У самому ж Гондурасі заявляють, що Хосе Мануеля Селаю Росалеса усунули саме за численні порушення Конституції й законодавства і здійснили це цілком законно, за рішенням Верховного суду й зі згоди парламенту.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG