Доступність посилання

ТОП новини

Грузія готує ноту протесту через візит Медведєва до Цхінвалі


Міністерство закордонних справ Грузії готує ноту протесту Росії у зв’язку з візитом російського президента Дмитра Медведєва до Цхінвалі.

Документ передадуть Росії через посольство Швейцарії, де працює секція інтересів захисту Росії на території Грузії, повідомили сьогодні в департаменті преси та інформації МЗС Грузії.

Зовнішньополітичне відомство Грузії у розповсюдженій сьогодні заяві назвало візит президента Російської Федерації до Цхінвалі «аморальним». Прибуття Медведєва до Південної Осетії, яка є частиною території суверенної Грузії, «є ще однією цинічною спробою легітимізувати маріонеткові режими, створені Росією на окупованих територіях Грузії», – мовиться в заяві МЗС Грузії.

У документі зазначається також, що візит Медведєва до Південної Осетії мав місце через кілька днів після його зустрічі у Москві з президентом США Бараком Обамою. «Візит Медведєва є черговим викликом Росії світовій спільноті і доводить, що Росія не рахується з нормами і принципами міжнародного права», – заявляє МЗС Грузії.

Дмитро Медведєв прибув до Південної Осетії у понеділок із не запланованим раніше візитом. У Цхінвалі він зустрівся з президентом Південної Осетії Едуардом Кокойти і відвідав російську військову базу.

XS
SM
MD
LG