Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 10:03

На скільки збідніли українські банки за останні півроку? Чи потрібен Україні український флот? (Огляд преси)


Київ – Нацбанк України оприлюднив приголомшливу інформацію: українські банки у січні-червні зазнали збитків понад 10 мільярдів гривень. Журналісти газети «День» цікавляться, як на цьому тлі можна говорити про стабільність банківської системи й агітувати громадян вкладати у неї свої кровні. Невипадково кошти фізичних осіб у банках скоротилися від початку року на 16 мільярдів гривень. Поліпшити ситуацію у банківському секторі покликаний законопроект уряду, розглянути і ухвалити який у народних депутатів руки не доходять, цього разу через блокування трибуни Партією регіонів. Про це наголошується в статті з підзаголовком «Країна отримала новий раунд блокування й тотальну недовіру».

У цьому ж числі дописувач газети «День» запитує, чи потрібен Україні український флот. Звісно, зазначає автор, Військово-морський флот – задоволення дороге, проте його мають практично усі приморські держави з населенням бодай у 10–15 мільйонів осіб. Водночас у державі йде на металобрухт чимало кораблів, а замість списаних не добудований жоден новий корабель. Про можливі наслідки розмірковується в статті «Загибель ескадри-2».

«Більшість галузей економіки наближаються до паралічу» – у статті під таким заголовком експерт «Газети по-українськи» стверджує, що сьогодні бюджет України перетворився на касу з виплати зарплат і пенсій. Інші витрати практично не фінансують і в реальну економіку гроші майже не йдуть. Автор переконаний, що в державі починається дуже небезпечний процес поєднання інфляції зі стагнацією виробництва, і Кабмін розпочинає активно використовувати друкарський верстат для вирішення своїх проблем.

Міністерство охорони здоров’я планує позапланово прищепити українців від кору та краснухи, оскільки у вересні закінчується термін придатності скандальної індійської вакцини. Докладніше про причини заборони на щеплення цією вакциною і наслідки уникнення вакцинації розповідає газета «Вечірній Київ».

У зв’язку з кризою українці відмовляються від дорогого зарубіжного відпочинку, намагаючись замінити його більш ощадливими варіантами. За даними туроператорів, кількість тих, хто летить відпочивати в Туреччину чи Єгипет, скоротилася майже на 40 %. На 30 % менше стало охочих поїхати на пляжі Греції, Італії чи Іспанії. Газета «Сегодня» дізнавалася, як і де українці проводять кризове літо та як заощадити на відпустці. Заголовок статті:«Відпочинок без «зірок» і люксів».

(Київ – Прага)

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG