Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині третій день голодують телевізійники


Зі слів представників Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, безстрокове голодування спрямоване «проти безпрецедентного тиску влади». Кількість учасників голодування збільшилась до 17-ти.

За інформацією протестувальників, упродовж останніх місяців контролюючі органи здійснили десять перевірок телекомпанії, наразі робота телеканалу практично заблокована, рахунки під арештом, більшість телефонів відключені.

У всьому цьому телевізійники вбачають «руку» керівника облдержадміністрації Віктора Бондаря, з яким медіа конфліктує вже понад півроку.

Сьогодні голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликав журналістів припинити акцію протесту, нагадавши, що «здоров’я – це найцінніше». Під час свого візиту на Дніпропетровщину він запропонував журналістам створити громадську комісію, яка б могла детально з’ясувати ситуацію.

Телевізійники кажуть, що вдались до голодування, аби домогтися зустрічі з самим Президентом України Віктором Ющенком та «відстояти телеканал і захистити свободу слова».

Президент України теж закликав дніпропетровських мас-медійників припинити голодування.

Конфлікт телеканалу з обласною владою триває майже півроку. У лютому керівництво обласної телерадіокомпанії повідомило про початок перевірок правоохоронців на каналі й про те, що за цим може стояти голова облдержадміністрації.

В облдержадміністрації ж усі звинувачення відкинули: влада не втручається в інформаційну політику телекомпанії.
XS
SM
MD
LG