Доступність посилання

ТОП новини

Пукач не називав слідству замовників убивства Гонгадзе – адвокат


Колишній начальник Головного управління кримінального розшуку Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач заявив, що не називав слідству замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе, а також не давав свідчень щодо того, де перебуває голова убитого журналіста.

Про це в прямому ефірі 5 каналу заявив адвокат Пукача Сергій Осика, посилаючись на сьогоднішню бесіду зі своїм підзахисним.

Зокрема, за словами адвоката, Пукач заявив, що інформація про те, що він назвав замовників убивства і місце, де перебуває голова Гонгадзе, яка широко розійшлася у ЗМІ, не відповідає дійсності, що «він цього не говорив, не робив».

Адвокат підкреслив, що, роблячи цю заяву, він керується тією інформацією, яку отримав сьогодні під час зустрічі з Пукачем.

Учора заступник голови СБУ – начальник Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Василь Грицак повідомив, що затриманий напередодні Пукач визнав свою безпосередню участь у вбивстві Гонгадзе і назвав замовників вбивства, але поки слідчі дії стосовно них не проводяться. Разом із тим Грицак відмовився називати будь-які прізвища, пославшись на таємницю слідства.

Також, за словами Грицака, Пукач зізнався, що знає місце, де лежить голова журналіста і пообіцяв показати це місце.
XS
SM
MD
LG