Доступність посилання

ТОП новини

У Бахчисарайському суді працювала схема з захоплення землі


У Бахчисарайському суді Криму працювала корупційна схема з отримання права власності на землю через судові рішення, але її діяльність допомогли припинити самі судді.

Про це в інтерв'ю «Дзеркалу тижня» розповів голова апеляційного суду автономії Сергій Лунін.

«Я вважаю, що там була корупційна схема з захоплення землі. І це не моя думка. Це 166 рішень Апеляційного суду за апеляційними скаргами прокурора Криму, прокурора Бахчисарайського району й прокуратури автономії. І всі вони задоволені. Всього ж подано апеляційних скарг на 228 рішень цього суду», – сказав він.

При цьому Лунін підкреслив, що припинити корупційні дії допомогли самі судді Бахчисарайського суду.

«Що цікаво, судді самі прийшли й сказали: нам махінації, які творяться, не подобаються. Ось список наших справ, йдіть до прокурора Криму, і хай він вживає щодо нас заходи», – сказав голова апеляційного суду Криму.

На думку Луніна, рішення суддів самостійно припинити функціонування схеми захоплення землі свідчить про певну правосвідомість у кримському суддівському корпусі.

«Судді самі прийшли до висновку, що люди, які організували цю схему, мають бути покарані. Коли я останній раз з ними розмовляв, то побачив: у них у свідомості щось змінилося, вони зрозуміли, що це потрібно зупинити, що якщо вони так продовжуватимуть діяти, вся їхня недоторканність закінчиться», – заявив суддя.
XS
SM
MD
LG