Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 15:50

Фінансування Євро-2012 врегульоване – міністр Павленко


Фінансування заходів щодо підготовки міжнародного чемпіонату Євро-2012 врегульоване, заявив Радіо Свобода міністр сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

«Я переконаний, що кошти будуть. На останньому засіданні (у середу) Кабінет Міністрів ухвалив рішення, згідно з яким передбачається і затверджується механізм затвердження коштів на інфраструктурні проекти. Ми передбачали, що Президент накладе вето на даний закон, який передбачав фінансування з прибутку Національного банку», – зазначив Юрій Павленко.

Який саме альтернативний механізм фінансування передбачив уряд, він не уточнив, зауваживши, що це компетенція міністра фінансів.

За словами Юрія Павленка, всі посадові особи в державі нині працюють на те, щоб Україна була готова прийняти футбольну першість у 2012 році.

Раніше сьогодні прем’єр Юлія Тимошенко звинуватила Президента у спробі зірвати міжнародний чемпіонат, щоб дискредитувати її напередодні президентських виборів. У понеділок Віктор Ющенко наклав вето на закон про фінансування змагання, пояснивши це тим, що витрата коштів з прибутку Національного банку може призвести до зростання темпів інфляції.

Йдеться про долю 10 мільярдів гривень, які мали піти передовсім на розвиток спортивної інфраструктури, будівництво доріг та аеропортів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG