Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 00:26

Міноборони просить 170 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків пожежі у Лозовій


На завершення ліквідації наслідків на 61-му арсеналі Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних сил біля міста Лозова Харківської області потрібно близько 170 мільйонів гривень.

Про це повідомив журналістам заступник командувача Сухопутних військ з логістики полковник Юрій Толочний із посиланням на проект відповідної програми, котрий Міноборони та МНС збираються подати на затвердження уряду.

Зокрема, за його словами, кошти потрібні на продовження спалювання пороху, хімічну обробку та розмінування території складів, бо зараз там вільно пересуватись неможливо. Крім того, необхідно розчищати фронтальні та рокадні дороги, щоб пожежна, інженерна та інша техніка могла під’їхати до будь-якого об’єкту бази й виконати свій обсяг робіт.

Розглядається варіант можливого залучення до робіт з ліквідації наслідків пожежі недержавних структур, які мають відповідні ліцензії. Але це ще має бути погоджено з Кабінетом міністрів.

27 серпня 2008 року сталася пожежа на 61-му арсеналі Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України, розташованому біля міста Лозова в Харківській області. Це призвело до вибуху снарядів, внаслідок чого були зруйновані будівлі. Довелося частково евакуювати жителів військового містечка, а також мешканців Лозової з населенням більше 60 тисяч осіб. На момент НП на складі зберігалося більше 90 тисяч тонн боєприпасів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG