Доступність посилання

ТОП новини
19 Квітень 2019, Київ 11:47

Президент Росії подав законопроект про використання Збройних сил за кордоном


Дмитро Медведєв вніс до Державної думи Росії проект поправок до закону про оборону, який має створити правовий механізм, що давав би можливість голові держави оперативно використовувати формування Збройних сил країни поза її межами, повідомила в понеділок прес-служба президента Росії.

Цей законопроект, серед іншого, пропонує визначити завдання, для вирішення яких президент Росії зможе посилати війська своєї країни в інші держави.

Ці завдання – це: відбиття нападу на російські війська, дислоковані поза межами Росії; відбиття чи відвернення агресії проти іншої держави; захист громадян Росії за кордоном; боротьба з піратством і забезпечення безпеки судноплавства.

Під час вторгнення російських військ до Грузії рік тому Москва виправдовувала свої дії саме «захистом своїх громадян» (перед тим роздавши своє громадянство мешканцям Південної Осетії та Абхазії в Грузії), а також «відбиттям нападу на своїх миротворців» у Південній Осетії, базу яких використовували для ведення бойових дій південноосетинські бойовики.

Після цього Росія визнала сепаратистські грузинські регіони Абхазію та Південну Осетію за «незалежні держави», ввела на ці території свої війська і заявляє, що захистить ці «держави» від можливої «агресії» з боку Тбілісі.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG