Доступність посилання

ТОП новини

Журналіста, який взяв інтерв’ю в мера Ужгорода, звільнили – ЗМІ


Позаштатного кореспондента «Нового каналу» Вiталiя Глаголу, який узяв скандальне iнтерв’ю в мера Ужгорода Сергiя Ратушняка, звiльнили, йдеться в повiдомленнi, розмiщеному на сайтi телеканалу.

Журналiст отримав у вiддiлi кадрiв основного мiсця роботи – Ужгородськiй обласнiй телерадiокомпанiї – наказ про своє звiльнення, при цьому причин такого рiшення йому не пояснили, стверджує прес-служба «Нового каналу».

За iнформацiєю телеканалу, трудовий договiр Глаголи закiнчується наприкiнцi наступного року. Останнiм його сюжетом було iнтерв’ю з Ратушняком.

«До кабiнету мера журналiст не вривався i вiдповiдати на запитання не примушував, про зустрiч була попередня домовленiсть. У самому iнтерв’ю пан Ратушняк облив брудом цiлу купу персонажiв української полiтики, порцiя нецензурщини чомусь дiсталась i знiмальнiй групi. Цi кадри минулого тижня показали всi провiднi українськi телеканали», – йдеться в повiдомленнi «Нового каналу», який називає звільнення журналіста протиправним.

Водночас, як повідомляє «Телекритика», сам Глагола каже, що не має підстав прямо пов’язувати своє звільнення зі згаданим сюжетом. Але чому його звільнили – не розуміє. «Зазначена причина – згідно з закінченням терміну трудового договору. Але ж мій контракт мав тривати до липня наступного року», – каже журналіст.

У коментарі «Телекритиці» генеральний директор обласної телерадіокомпанії Євген Шишков зазначив, що Глагола контракту не підписував і перебував на тимчасовій посаді. «Вийшла з декрету людина, посаду якої він тимчасово обіймав, от його і звільнили», – заявив Шишков.

Прокуратура Закарпаття порушила проти мера Ужгорода кримінальну справу спочатку за двома статтями – хуліганство та перевищення службових повноважень – через інцидент із активісткою «Фронту змін». Згодом до цієї справи долучили ще одну – за звинуваченням у порушенні «рiвноправностi громадян залежно вiд їх расової та нацiональної належності».
XS
SM
MD
LG