Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 07:42

Мер Ужгорода каже, що толерантно ставиться до всіх національностей


Мер Ужгорода Сергiй Ратушняк заявляє, що толерантно ставиться до представникiв всiх національностей, «зокрема, і євреїв, що живуть в Україні».

Говорячи про скандал, який виник пiсля його iнциденту з активісткою «Фронту змін», Ратушняк у своєму зверненні наголосив, що «полiтичнi спекуляцiї досягли такого масштабу, що можуть поставити Україну на грань широкомасштабного соцiального вибуху».

«Я виходив з того, що виборча кампанія офіційно ще не розпочалася і нині не існує офіційних кандидатів, тому засмічення обласного центру макулатурою сумнівного походження шкодить елементарному порядку в багатонаселеному місті. Але мої дії, які є проявом громадської позиції, було сприйнято як боротьбу з кандидатом у Президенти єврейського етнічного походження, а отже – як боротьбу з євреями України, в його особі», – заявив мер Ужгорода.

«Запiдозрити мене в антисемiтизмi або ксенофобiї – це звалювати з хворої голови на здорову», – зазначив Ратушняк, додавши, що як мiський голова вiн «наполегливо домагається, щоб в Ужгородi мiсцевим євреям повернули синагогу, яка стала фiлармонiєю за комунiстiв».

Раніше прокуратура Закарпаття порушила проти мера Ужгорода кримінальну справу спочатку за двома статтями – хуліганство та перевищення службових повноважень – через інцидент із активісткою «Фронту змін». Згодом до цієї справи долучили ще одну – за звинуваченням у порушенні «рiвноправностi громадян залежно вiд їх расової та нацiональної належності».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG