Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 17:37

Секретарiат обурений зверненням Кабмiну до Нацбанку


У Секретарiатi Президента обуренi відкритим листом уряду до Нацiонального банку з пропозицiями щодо участi у програмах полiпшення фiнансового стану банкiв «Надра» i Укрпромбанк.

Як заявив перший заступник глави Секретарiату Олександр Шлапак пiсля закiнчення вiдкритої частини засiдання Кабміну, для рекапiталiзацiї банку створена експертно-аналiтична група на чолi з прем’єром, яка й розглядає всi вiдповiднi питання.

«У чому сенс цього листа менi абсолютно незрозумiло», – зазначив Шлапак.

За його словами, мiсяць тому Нацiональний банк запропонував уряду «передати вкладникiв Укрпромбанку на суму близько 7 мільярдів в Ощадбанк i передати туди грошi, якi б передбачалися для капiталiзацiї цього банку з державного бюджету».

Як зазначив перший заступник глави Секретарiату, таким чином вдалося б заощадити ресурси i забезпечити права всiх вкладникiв. Водночас вiн зазначив, що уряд нiяк за мiсяць не вiдреагував на цю пропозицiю.

«Мiсяць, я наголошую, мiсяць ця пропозицiя лежить в урядi, а зараз уряд з вiдкритим листом звертається до НБУ i говорить: помiняйте тимчасового адмiнiстратора i тодi ми розглянемо його», – зазначив Шлапак.

Сьогодні прем’єр Юлія Тимошенко повідомила, що уряд має намір розглянути відповідного листа, якого направлять у Нацбанк, в якому він підтвердить позицію про готовність міри брати участь у фінансовому оздоровленні проблемних банків.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG