Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 01:08

Луценко звільнить із міліції всіх корупціонерів


Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко зобов’язав керівників міліції з 1 вересня до кінця року звільнити з органів всіх корупціонерів.

Таке доручення міністр дав у п'ятницю на розширеній колегії МВС у Хмельницькому.

«Останнім часом мене турбує виконавча поведінка ваших підлеглих. – У мене таке враження, що ви запливли жиром після призначення в 2005 році начальниками обласних і територіальних управлінь», – заявив Луценко.

«З 1 вересня до кінця року – період очищення міліції. Вичищайте всіх, хто попав за незаконні діяння: або в прокуратуру (винних), або на пенсію», – запропонував міністр.

При цьому він нагадав керівникам обласних управлінь, що під час їхнього призначення була домовленість про те, що працівник міліції, який вчинив корупційні дії і якого суд визнав корупціонером, мав наступного дня бути звільненим із органів внутрішніх справ.

«Ми домовились, що на наступний день така людина має піти з органів до бісової матері… Що я маю ще зробити, щоб працівники міліції, визнані судами корупціонерами, були в той же день звільнені з органів внутрішніх справ? Тільки 60 зі 163 корупціонерів звільнені. Всі куми чи потрібні люди? Я цього не визнаю і визнавати не буду!» – заявив Луценко.

«Чому сьогодні відновляються ті (негативні) тенденції, які були раніше? Кому потрібна така правоохоронна система, яка вбиває людей під час досудового слідства? Я не змирюся з цим. Я сподіваюсь, що ми команда не тільки в День міліції, коли піднімаємо чарку, але команда кожен день», – сказав міністр.

За словами міністра, в нього складається враження, що в багатьох областях настали часи «спокою і самозакоханості, повертаються старі порядки».

«Я цього не допущу», – запевнив Луценко.

Він пообіцяв також наступного місяця в кількох регіонах публічно покарати підлеглих, які катували затриманих.
XS
SM
MD
LG