Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 16:48

Генпрокуратура: експертизи плівок Мельниченка завершать до жовтня


У Генеральнiй прокуратурi України прогнозують завершення фоноскопiчної експертизи плiвок екс-майора держохорони Миколи Мельниченка до жовтня цього року.

«Фоноскопiчну експертизу плiвок iще не завершено. Впродовж вересня нам обiцяють завершити її», – повідомив заступник Генпрокурора Микола Голомша.

Крім того, він заявив, що Генеральна прокуратура визначиться з тим, де i хто проводитиме експертизу ДНК фрагментiв черепа, який може належати журналiстовi Георгiю Гонгадзе, пiсля консультацiй iз потерпiлою стороною.

«Наразi ми визначаємося з потерпiлими щодо цiєї експертизи... i з представником iнтересiв Мирослави Гонгадзе Валентиною Теличенко, i з самою Мирославою Гонгадзе», – сказав Голомша.

Фоноскопiчну експертизу плівок Мельниченка проводять мiжнароднi експерти в рамках розслiдування кримiнальної справи стосовно замовникiв убивства журналiста Георгiя Гонгадзе.

28 липня цього року на Київщині виявили фрагменти черепа, який може належати журналiстовi. Удова Гонгадзе наполягає на проведеннi цiєї експертизи за кордоном за участю іноземних експертiв.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG