Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку відкриють Генконсульство Німеччини


У Донецьку незабаром відкриють перше в Україні Генеральне консульство Німеччини.

Про це заявив Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку Клаус Циллікенс під час зустрічі з керівництвом міста Донецька і області, повідомляє прес-служба Донецької облради.

Циллікенс підкреслив, що створення в Донецьку генерального консульства ФРН – це дуже важливий крок для двох країн, і те, що Німеччина зважилася на нього навіть у період кризи, ще раз підкреслює, що співпраця зі Східною Україною має особливе значення для неї.

«Ми хочемо через рік відкрити в Донецьку Генеральне консульство у складі 30 чоловік. Я думаю, що це буде дуже добре для населення не лише Донецької області, а й для населення всіх областей сходу України, на які поширюватиметься сфера нашої діяльності, – розповів Генконсул. – Упевнений, що завдяки консульству нам буде легше розвивати нашу співпрацю в економіці і культурі. І, звичайно, це допоможе вирішити візове питання, і саме через консульство ми робитимемо все можливе, щоб поліпшити обслуговування».

Він також висловив упевненість, що, враховуючи величезний економічний і культурний потенціал Донбасу, існують дуже добрі перспективи для різнопланової співпраці регіону з Німеччиною.
XS
SM
MD
LG