Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада закрила своє позачергове засідання


За словами заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка, на погоджувальній раді, яка відбулася під час перерви, фракціям не вдалося погодити свою подальшу роботу. Представники фракції Партії регіонів наполягали на ухвалені законопроекту про підвищення соціальних стандартів.

Відкриття засідання затримали майже на пів години через відсутність керівництва парламенту. Голова Верховної Ради Володимир Литвин перебуває сьогодні з поїздкою у Кіровоградській області, перший віце-спікер Олександр Лавринович захворів, а віце-спікер Микола Томенко тільки після 10-ї години повернувся з Криму. Він і відкрив засідання.

У сесійній залі зареєструвався 241 народний депутат. Депутати від фракції Партії регіонів о 10:15 залишили залу.

Відкриваючи засідання, Томенко нагадав, що воно було скликане за ініціативи 152 депутатів від БЮТ.

На брифінгу після закриття позачергового засідання парламенту заступник голови Верховної Ради, один з лідерів блоку Юлії Тимошенко, Микола Томенко висловив сумнів в тому, що робота парламенту на наступному пленарному засіданні, 8 вересня, може бути продуктивною.

За словами Томенка, на засіданні лідерів фракцій представники Партії регіонів заявили, що наполягають на першочерговому ухвалені в цілому законопроекту про підвищення соціальних стандартів і мають намір блокувати роботу Верховної Ради доти, поки парламент неухвалить відповідне рішення.
XS
SM
MD
LG